Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska
  • Sprzedaż opakowań z tektury falistej, aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Negocjacje oraz kalkulacje cenowe, przygotowanie ofert handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Oferujemy
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer,
  • Praca w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność,
  • Szkolenia,
  • Dla osób z poza regionu możliwość współpracy zdalnej (praca z domu z cyklicznymi spotkaniami w siedzibie firmy)

Wymagania
  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B,
  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań z tektury falistej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
  • Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • Skuteczności w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy z klientem, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres e-mail
Skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.