O nas

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pakowaniu i transporcie produktów. Znamy problemy naszych Klientów, którzy stają przed dylematem jak bezpiecznie zapakować i przetransportować swoje wyroby do punktów dystrybucji.

Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań: od opakowania jednostkowego, zbiorczego, paletowania,  aż po transport w dowolne miejsce w Polsce a także i Europie.    

Stale staramy się być wyjątkową firmą. Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. Nasze wyroby i nasze usługi spełniają najwyższe standardy jakości.

Od 2017 roku posiadamy park maszynowy pozwalający na wycinanie formatów wykrojnikowych o szerokości do 2 400 mm!!!

Dodatkowo, nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. Stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na zadowolenie naszych Klientów.

W 2016 roku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy z zaopatrzeniem biur i magazynów. Pod adresem www.biuroimagazyn.com oferujemy pełne zaopatrzenie dla sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa i nie tylko.